Všechny parlamentní netáhla teď dělaj všechno možný a nemožný, aby si zajistily teplý místečko ve směnovně na další štyry roky, a nám to přišlo jako dobrá chvíle (teda jednomu našemu fanouškovi, kterýmu za tenhle boží nápad děkuju) vystřelit na tebe takovou malou kampaň, když nemáme Kalouska.

Připravil jsem pro tebe šest volabních balíčků, kde jednotlivý piva hezky reprezentujou některý představitele stran, koalic či sdružení lidí s IQ pod 50, který budou kandidovat. No a ty sis tak můžeš udělat vlastní volbu. Výhod pivních voleb 2021 je hned několik. Tak za prvý, máš nevomezenej počet hlasů. Za druhý, můžeš volit jak za plentou ve Veletržní 42, Praha 7, tak online. A hlavně, tady se neschováš za většinu, prostě co si zvolíš, to si taky pěkně vypiješ! A esli budeš volit podle sympatií k předlohám mejch balíčku, nebo čistě podle piv nebo si to zkombinuješ, to už jenom a jenom tvoje volba, pivní volba! Tak koukej splnit svojí vobčanskou povinnost a jdi volit!

A sleduj naše socky, protože balíčkama to nekončí. K volbám bude ještě pár dalších drobností, jako výsledky voleb, soutěže, možnosti piva zdarma (jako kobliha to nejni, ale furt dobrý, že jo) a tak.